Fusion® SG-DA41400 Четириканален морски усилвател серия Signature
  • Модел: 010-01969-00
  • Описание
  • В КУТИЯТА
  • Спецификация
  • Аксесоари
Нашите зашеметяващи, ефективни и мощни морски усилватели за превъзходно аудио изживяване.
Представяме Ви един от най-ефективните и впечетляващ морски усилвател:  SG-DA41400. Притежава устойчив на корозия True-Marine корпус, а невероятната върхова мощност от 1400 W усилва звука или на  4 високоговорителя Signature, или на 2 високоговорителя Signature и 1 субуфер с лекота. Налични са също опциите за канално и мостово свързване, за да създадете Ваша собствена конфигурация.
Отличителни характеристики:
Class-D технология за усилватели – Високоефективният Class-D дизайн осигурява 1400W върхова мощност, като същевременно тегли по-малко ток от стандартен Class-AB усилвател. Този дизайн обезпечава увеличена чувствителност и изходна мощност към Вашите високоговорители, позволявайки Ви да се наслаждавате по-дълго на Вашата музика.
1400 W върхова мощност – С лекота усилва звука на 4 високоговорителя или 2 високоговорителя и 1 субуфер с върхова мощност от 1400 W.
Конфигуриране на високоговорителите – Независимо дали изисквате 2 Ohm на канал или 4 Ohm съединени с мост, Вашия усилвател от сериите Signature покрива Вашите опции за инсталиране, за да постигнете оптимални изходни нива.
Свържете до 2 високоговорителя на канал при 2 Ohm, или за допълнителна мощност свържете с мост 2 канала при 4 Ohm, за да свържете 2 субуфера.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 1400 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
  • Усилвател
  • Ръководство
Физически данни и характеристики
Мощност Номинална мощност (4 Ohms) - 150 Watts RMS x 4 @ 14.4V - 4 Ohms 1% THD; Номинална мощност (2 Ohms) - 220 Watts RMS x 4 @ 14.4V - 2 Ohms 1% THD; Номинална мощност (4 Ohms Bridged) - 440 Watts RMS x 2 @ 14.4V - 4 Ohm Bridged 1% THD
Пикова мощност 1400 Watts
Размери на монтаж Дължина: 300mm [11-13/16"]; Дълбочина: 210mm [8-1/4"]; Височина: 50mm [2"]
Честотна характеристика 10Hz - 65kHz