Вашата кошница е празна!
С тези здрави и ултракомпактни усилватели можете да се насладите на всяка нота от всяка част на Вашата лодка.
ЕФЕКТИВЕН ДИЗАЙН ОТ КЛАС D
НАЛИЧЕН В МОНОБЛОК, 4-КАНАЛЕН И 6-КАНАЛЕН
ВГРАДЕН LCD ДИСПЛЕЙ ЗА РЪЧНО УПРАВЛЕНИЕ
ЗАЩИТЕН ОТ ЗАПАЛВАНЕ И СЪС СТЕПЕН НА ЗАЩИТА IP67 (С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА КАБЕЛИ)
ФУНКЦИЯ ЗА ЛЕСНО НАСТРОЙВАНЕ
3-ГОДИШНА ГАРАНЦИЯ
300-ВАТОВ МОНОБЛОК УСИЛВАТЕЛТози моноблоков усилвател е специално проектиран за захранване на субуфер.
300-ВАТОВ 4-КАНАЛЕН УСИЛВАТЕЛТози 4-канален усилвател може да захранва до максимум четири чифта високоговорители или два чифта високоговорители и един субуфер.
600-ВАТОВ 6-КАНАЛЕН УСИЛВАТЕЛТози 6-канален усилвател с разпределена мощност може да захранва до максимум шест чифта високоговорители или четири чифта високоговорители и един субуфер.
ФУНКЦИЯ ЗА ЛЕСНА НАСТРОЙКАЗа допълнителна оптимизация, сдвоете със стерео система Fusion® с вграден DSP и изтеглете приложението Fusion® Audio за избираеми профили. Това активира функцията Easy Tune, която опростява настройката на усилвателя, за да осигури превъзходно качество на звука и защита на системата.
ТЕХНОЛОГИЯ НА УСИЛВАТЕЛЯ КЛАС DВисокоефективният дизайн клас D осигурява по-ниско изтощаване на батерията с по-висока изходна мощност от усилвателите клас AB. Това осигурява повишена мощност на свързаните високоговорители/субуфери за подобрено ниво на аудио производителност.
ЗДРАВ ДИЗАЙНТези усилватели предлагат превъзходни нива на издръжливост и са изработени по стандартите IP67 (с изключение на кабелите), за да издържат на тежки морски условия.