Fusion® SG-24DA61500 Шестканален морски усилвател серия Signature
  • Модел: 010-02556-00
  • Описание
  • В КУТИЯТА
  • Спецификация
  • Аксесоари
Нашите зашеметяващи, ефективни и мощни морски усилватели за превъзходно аудио изживяване.
Отличителни характеристики:
1500 W върхова мощност – С лекота усилва звука на 6 високоговорителя и 1 субуфер с върхова мощност от 1500 W.
Конфигуриране на високоговорителите – Независимо дали изисквате 2 Ohm на канал или 4 Ohm съединени с мост, Вашия усилвател от сериите Signature покрива Вашите опции за инсталиране, за да постигнете оптимални изходни нива.
Свържете до 2 високоговорителя на канал при 2 Ohm, или за допълнителна мощност свържете с мост 2 канала при 4 Ohm, за да свържете 2 субуфера.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 1500 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
Силата на музиката
Здрав алуминиев топлотвеждащ радиатор
  • Усилвател
  • Ръководство
Физически данни и характеристики
Мощност Номинална мощност (4 Ohms) - 100 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (2 Ohms) - 140 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (4 Ohms Bridged) - 280 W rms x 3 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A)
Пикова мощност 1500 Watts
Честотна характеристика 10 Hz to 40 kHz (-3dB @ 4 Ohm rated power)