Fusion® SG-DA12250 Морски моноблок усилвател серия Signature
  • Модел: 010-01970-00
  • Описание
  • В КУТИЯТА
  • Спецификация
  • Аксесоари
  • Съвместими продукти
Нашите зашеметяващи, ефективни и мощни морски усилватели за превъзходно аудио изживяване.
Представяме Ви един от най-ефективните и впечетляващ морски усилвател:  SG-DA12250. Притежава устойчив на корозия True-Marine корпус, а невероятната върхова мощност от 2250 W се конфигурира за 1 Ohm импеданс – доставяйки достатъчно мощност да оживи компонентите на субуфера от серията Signature.
Отличителни характеристики:
2250 W върхова мощност – Оживете Вашата музика с 2250 W  върхова мощност.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 2250 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
  • Усилвател
  • Ръководство
Физически данни и характеристики
Мощност Номинална мощност (4 Ohms) - 500 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 4 Ohms 1% THD; Номинална мощност (2 Ohms) - 850 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 2 Ohms 1% THD; Номинална мощност (1 Ohm) - 1100 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 1 Ohm 1% THD
Пикова мощност 2250 Watts
Размери на монтаж Дължина: 300mm [11-13/16"]; Дълбочина: 210mm [8-1/4"]; Височина: 50mm [2"]
Честотна характеристика 10Hz - 320Hz